Praca zdalna (współpraca online)

Z uwagi na charakter wykonywanej pracy, proponuję Państwu konsultacje online. Praca zdalna dotyczy działań związanych z SEO, SEM i wdrażaniem narzędzi analitycznych stronie. Obejmuje pełny zakres moich usług.

konsultacje marketingowe online

 

Sprawne prowadzenie działań marketingowych wymaga dobrej komunikacji.

Jak wyglądają konsultacje przez internet?

Konsultacje tak samo jak stała współpraca odbywają się w formie rozmowy przez komunikator Zoom lub inne dogodne narzędzie (może być to komunikator Teams, Telegram i wiele innych narzędzi).

 

Rozpoczęcie konwersacji jest bardzo proste. Otrzymujesz link dzięki któremu możesz dołączyć do rozmowy. Wystarczy w niego kliknąć i gotowe. Jeśli obawiasz się problemów technicznych możemy omówić wszystko wcześniej przez telefon.

Komunikator jest bardzo wygodny, ponieważ pozwala na udostępnienie ekranu. Mamy wtedy poczucie komfortu, że rozmawiamy i widzimy na ekranach dokładnie tą samą treść.

Oficjalna strona: https://zoom.us/

komunikator zoom

W czasie połączenia możemy użyć funkcji dzielenia się zawartością ekranu (share screen). Pozwala to w łatwy sposób wskazać elementy, które wymagają uwagi lub zaprezentować raport.

Jak rozpocząć współpracę zdalną?

To bardzo proste. Wypełnij formularz kontaktowy lub napisz bezpośrednio na [email protected]

Konsultacje online są również częścią usługi związanej z marketingiem w wyszukiwarkach i analizą danych.

Zakres merytoryczny jest związany zarówno z doradztwem dotyczącym prowadzenia działań marketingowych jak i interpretacją przeprowadzonych wcześniej prac – takich jak np. audyt SEO.

Cennik współpracy zdalnej

od 190/1h

Płatność z góry na podstawie faktury elektronicznej

Cena zawiera

  • przygotowanie niezbędnych danych
  • raporty z narzędzi analitycznych
  • konkretne propozycje zmian w obrębie Twojej strony

Cennik SEO